Про мене

YwhQVSO4gmwВітаю.

Мене звати Юрій Холоденко і я хочу вам коротко розповісти про себе та свій життєвий шлях.

Я є керівником та засновником консалтингової компанії «Бізнес трамплін» (http://tramplin.biz/), бізнес-консультантом, бізнес-тренером, підприємцем, блогером, автором публікацій в ділових журналах і вільною людиною, оскільки займаюсь лише тим, що мені подобається:

 • Консультую малий та середній бізнес, а саме:
 1. Знаходжу найслабші ланки в системі продаж;
 2. Виявляю можливості для швидкого збільшення прибутку;
 3. Складаю план розвитку системи продаж і маркетингу у бізнесі на найближчі місяці;
 4. Проводжу комплексну роботу з клієнтом до результату;
 5. Надаю 100% гарантію на свої послуги;
 6. Деталі дивіться в розділі «Співробітництво» та на сайті консалтингової компанії «Бізнес-трамплін»
 • Проводжу семінари, тренінги, майстер-класи, навчальні курси по тематиках бізнесу, продаж, маркетингу, управління персоналом, психології продаж та особистого росту.

Розклад моїх заходів дивіться тут 

 • Займаюсь онлайн торгівлею, можете подивитись ось тут:

Мої товари на Аукро;

 • Розкручую туристичний портал http://www.ukrain.travel/, метою якого є ознайомлення іноземних туристів з рекреаційно-відпочинковими ресурсами України — налагоджую співпрацю з партнерами із готельного бізнесу;
 • Просуваю у західному регіоні новий, але дуже перспективний ресурс http://stolik.ua/ – займаюсь активним пошуком партнерів із ресторанного бізнесу та веду переговори з ними;
 • Активно займаюсь ораторським мистецтвом і проводжу публічні виступи;
 • Щодня вдосконалюю вміння ефективно використовувати свій час;
 • Веду здоровий спосіб життя.

Як на мене, найважливіший аспект кожної людини – займатись у своєму житті лише тим, що подобається, дає натхнення, піднімає щодня із задоволенням з ліжка і дає життєвий імпульс та наснагу до здійснення власних мрій!

Але так було не завжди. Закінчивши інститут, я шукав собі хорошу роботу по спеціальності. І знайшов, але, як виявилось, там потрібно було працювати стільки, скільки скажуть і тоді, коли скажуть, та ще й в більшості випадків «за дякую» або «за кусок хліба з маслом».

Я зрозумів, що довго я так не зможу та і не хочу і через кілька тижнів знайшов нову роботу, яка теж була пов’язана з моєю спеціальністю. Робота ця була серйознішою, організованішою і, що дуже важливо, мені вона подобалась, але, як часто буває в житті, не достатньо добре оплачувалась з моєї точки зору і я не бачив перспектив росту цієї компанії і мене зокрема у цій компанії.

Тому, пропрацювавши кілька місяців, я почав шукати нову, більш оплачувану роботу. І знайшов, з допомогою мого друга, за що я йому був дуже вдячний. Як кажуть розумні і цілеспрямовані люди: «Хто шукає – той знаходить».

Я був дуже задоволений, оскільки це була, справді, більш високооплачувана робота, хоча майже не була пов’язана з моєю спеціальністю.

Прийшовши на цю роботу, я зрозумів, що не настільки важливо, де ти вчився і яка твоя спеціальність. Якщо у тебе є велике бажання, то можна за кілька тижнів опанувати основи будь-якої професії. Саме так було у мене. Завітавши на співбесіду, я побачив абсолютно незнайомі мені програми, я почув абсолютно незнайомі мені слова.

Але все це незнайоме мене не лякало, оскільки я мав величезне бажання вчитись і розвиватись. Таким чином, маючи лише бажання вчитись і хорошого вчителя, я за кілька тижнів опанував основи абсолютно незнайомої мені до цього моменту професії кошторисника. Ця професія була досить рідкісною, але, в той же час, потрібною, тому оплачувалась вона досить добре. Ось так я став заробляти на життя.

Проте, згодом зрозумів, що ця робота не дуже мені подобається і що ходжу я на неї лише заради грошей. Я став це порівнювати з наркоманами, які живуть від дози до дози. Таким же чином я ходив на роботу: від зарплати до зарплати, від ін’єкції «грошового щастя» до ін’єкції.

Тоді я почав задумуватись, що зі мною не так і почав аналізувати свою еволюцію:

 1. Робота, яка мені не подобається і низькооплачувана;
 2. Робота, яка мені подобається, але теж низькооплачувана;
 3. Робота, яка мені не дуже подобається, але оплачується краще, ніж попередні.

Дивлячись на цей список, я почав задумуватись, що можна змінити на краще в моєму житті, яким зробити наступний крок, який зробить мене щасливішим. І я зрозумів, що повинен стати господарем свого життя і почати займатись тим, що мені справді подобається і при цьому приносить хороший дохід. Ось так я став на шлях підприємництва, саморозвитку і самовдосконалення.

Зробив я це не одразу і не так легко, як це може звучати з мого опису. Все йшло поступово і само собою. Я вже тоді почав глибоко вірити у прислів’я «Все, що робиться – усе на краще!» Найважливіше – це бажання щось змінити і регулярні, хоч і маленькі, кроки на шляху до змін на краще.

Я почав більше читати розвиваючих книг, почав регулярно слухати в дорозі розвиваючі аудіо книги, дивитись розвиваючі відео та фільми. І пазли самі почали складатись в цілісну картину. Спочатку повільно і неохоче, тримаючись за минуле, а потім все легше і швидше, відкриваючи нові горизонти можливостей.

Я почав вірити і до сих пір твердо вірю, що кожна людина може стати господарем свого життя, а не рабом чи заручником когось іншого. Для цього потрібно лише прийняти тверде рішення, намітити ціль і щоденно рухатись до неї.

Саме з цього і почались мої зміни на шляху до свободи, яка дає мені можливість робити те, що я хочу, тоді, коли я хочу і з тими людьми, з ким я хочу.

Тоді я ще не знав, якою саме справою мені подобається займатись, але почав її активно шукати. Як ви вже знаєте, хто шукає – той знаходить. Ось так я і знайшов справу, яка мені приносить задоволення і гроші. Для мене такою справою стали Інтернет-продажі.

Згодом я зрозумів, що хочу більш активно вживу спілкуватись з людьми, бо Інтернет-продажі зводились, в основному, до спілкування через комп’ютер або телефон. Тому, паралельно, я почав займатись розвитком надзвичайно цікавого і, на мій погляд, дуже перспективного сервісу Stolik.ua по онлайн резервуванню столиків у ресторанах та кафетеріях.

Моя безпосередня робота полягала в підключенні ресторанів, пабів, кафетеріїв та клубів до сайту Stolik.ua. Мені доводилось щодня зустрічатись і спілкуватись з ключовими людьми, які приймають рішення, а саме адміністраторами, директорами, власниками закладів. На початках, коли я лише починав розкручувати цей сайт, його ніхто не знав і доводилось прикладати надзвичайні зусилля, щоб зрушити проект з місця.

Разом зі своїми новими видами діяльності я отримав величезний багаж знань і досвіду по продажах, переговорах, ораторському мистецтву, організації ефективного способу життя. Я щодня розвиваюсь і намагаюсь щодня дізнатись щось нове, що приносить мені користь або принесе у майбутньому. Я знайомлюсь із новими цікавими людьми, від яких теж черпаю знання та досвід.

Отримавши знання та досвід, пройшовши навчання у московській консалтинговій компанії по програмі mini-MBA, навчившись основам ораторського мистецтва, у мене з’явилась думка про те, що я можу розповісти людям багато цікавого і корисного, що зможу передати досвід та вміння, які принесуть радість та задоволення кожній людині, яка хоче змінити своє життя на краще, яка хоче вийти за рамки звичного їй існування та перейти на свідомо якісніший рівень життя на цьому світі. Життя, яке буде наповнене енергією, драйвом, легкістю та насолодою від кожної миті, проведеної на цій планеті.

Саме тому я зайнявся бізнес-консалтингом, щоб допомагати бізнесменам отримувати більше коштів і задоволення від їхнього бізнесу, почав проводити бізнес-семінари та бізнес-тренінги, щоб згуртовувати людей і допомагати їм вирішити нагальні проблеми і створив цей блог, в якому буду ділитись своїми знаннями, досвідом, тим, що дозволяє мені жити і насолоджуватись життям.

Впевнений – вам сподобається!

Вірю, що ви використаєте ці знання і втілите їх у вашому житті!

Читайте та застосовуйте!

І пам’ятайте: «Результат приносить лише ваша активна діяльність у вибраному вами напрямку!»

Дійте вже сьогодні!

Щиро ваш, Юрій Холоденко.

Бізнес-консультант та бізнес-тренер по технологіях збільшення продаж та технологіях ефективної реклами.