Холодні дзвінки – це просто

20_Холодні дзвінкиОдним з ефективних способів розвитку бізнесу є регулярний пошук нових клієнтів. І одним з методів пошуку нових клієнтів є так звані «холодні дзвінки».

Чому вони називаються холодними і чому так багато людей бояться їх робити?

Саме про це ми поговоримо в даній статті.

Дзвінки називаються «холодними», оскільки людина, до якої ви телефонуєте, незнайома вам і ви їй теж не знайомі. Тому стосунки між вами спочатку насторожені, можливо не дуже привітні, одним словом «холодні».

Завданням холодних дзвінків є перетворення незнайомої людини у знайому, тобто переведення її з розряду «холодних» (незацікавлених) в розряд «теплих» (зацікавлених), а далі, по можливості, переведення в розряд «гарячих», тобто реальних клієнтів.

Щоб перевести людину із розряду «холодних» в «теплі» вам потрібно знати основні етапи здійснення холодних телефонних дзвінків, які я описав у цій статті:

Холодні дзвінки – як зробити так, щоб невідомий потенційний клієнт захотів з вами розмовляти

На жаль, для багатьох людей робити телефонні дзвінки незнайомим людям – це надзвичайно важко і незрозуміло. На перших порах мені теж було досить важко взяти в руку телефон і набрати номер невідомої мені людині, але після кількох повторень для мене це стало звичним і зараз я можу з легкістю це зробити в будь-який момент, коли мені це потрібно.

Звичайно, щоб робити впевнено холодні дзвінки, недостатньо лише добре знати сферу своєї діяльності. Швидше, навпаки :) . При холодному дзвінку не так відіграє роль ваші знання у професійній сфері, як навики комунікації, впевненості в собі, наполегливості.

Про впевненість прочитайте дуже цікаву статтю:

Що таке «впевненість» і як вона впливає на наше життя.

У попередніх моїх статтях я приділяв увагу навикам комунікації, спілкування з незнайомими потенційними клієнтами, як побороти свій страх перед чимось невідомим та багато іншого. Рекомендую з ними ознайомитись.

Насправді, холодні дзвінки, як і багато чого іншого, може на перших порах видатись чимось важким, страшним та невідомим, але, якщо мати ціль досягнути певного результату, то все важким стає легким і зрозумілим.

Головне – це рухатись до своєї мети і використовувати всі підручні методи для її досягнення. І тоді місця для страху і невідомості просто не буде місця.

Отож, бажаю усім сміливості та натхнення у досягненні своїх цілей! Якщо ж ви їх ще не маєте, то рекомендую якомога швидше ними завестись :) Тобто, записати на листок паперу :)

Поділіться, будь-ласка, в коментарях, чи застосовуєте ви холодні телефонні дзвінки у своєму житті?

Щиро ваш, Юрій Холоденко.

Вам теж може сподобатись :

Здоровий спосіб життя як елемент досягнення успіху або чого я навчився від Норбекова у Львові
Що таке дієта і чому вона може бути шкідливою для вас
Фестиваль тренінгів SmArt Fest
Vkontakte
FaceBook
Коментарi

Залишіть коментар