Організований ранок – запорука ефективного робочого дня

12_ЗарядкаЧи доводилось вам коли-небудь завершувати свій робочий день з відчуттям, що він пройшов даремно? Чи жаліли ви себе в той момент? Чи думали, що варто змінити у своєму житті?

Скажу вам чесно, у мене таке відчуття було і досить часто. Я, ніби, весь день метушився, бігав, працював, але в кінці робочого дня розумів, що я нічого корисного або майже нічого корисного не зробив, що промайнув ще один день в моєму житті, а я залишився осторонь.

І знаєте, в чому була причина такої ситуації? Причина в тому, що я не вмів ефективно організувати початок свого робочого дня.

 

Давайте розглянемо, що варто робити вранці кожній людині, яка хоче провести свій робочий день результативно:

 

1.     Робити зарядку

Це дуже просто і дуже важливо, але, на жаль, більшість людей цього не робить. Якщо ви вранці зробите хоча б кілька вправ, то у вас підніметься тонус організму, ви станете одразу бадьорішими та енергійнішими. І, що найважливіше, будете здоровішими, оскільки в теперішній час щораз більше людей мають малорухливу роботу: сидять за комп’ютером, сидять за столом над паперами або проводять час за рулем.

Звичайно, якщо ваша робота пов’язана з постійним рухом, динамікою, фізичними навантаженнями, то для вас зарядка не є настільки необхідною, але, тим не менше, легенька розминка ваших суглобів зайвою не буде.

 

2.     Вмиватись холодною водою

Можливо, дехто скаже, як можна вмиватись холодною водою, я ж виліз з-під теплої ковдри і одразу під холодну воду?! Згідний, одразу з-під ковдри під холодну воду – це не дуже приємно, але дуже бадьоро :)

Проте, пам’ятаєте, перший пункт говорить про те, що потрібно розпочинати ранок саме з зарядки, а не з вмивання. Якщо ви будете відповідально та енергійно робити зарядку, то ваш організм неодмінно розігріється так, що ви самі захочете залізти під холодну воду :)

 

3.     Розпочинати роботу з найважливішої справи

Щоб розпочати плідний робочий день, потрібно одразу взятись за найважливішу роботу, яка досить часто є найважчою :)

На жаль, більшість людей думають (і я колись так думав :) ), що їм потрібно почати з чогось легенького, звичного, знайомого, а трохи пізніше вже приступати до цієї важкої, але важливої роботи. Але, як правило, в більшості випадків до цієї важливої роботи так і не доходять руки :)

Чому так відбувається? Все тому, що рутина затягує нас, ми робимо одну просту, але не важливу справу, потім думаємо, що нам треба ще ось це зробити, а потім ось це і так далі. А коли ми, нарешті, думаємо, що пора вже братись за важливу справу, то бачимо, що часу у нас обмаль або з’явилась нова термінова робота або просто вже лінь і ми собі кажемо «Нічого, завтра зроблю».

Саме це «Завтра» є причиною більшості невдач, більшості провальних днів, коли ми нічого важливого не встигаємо зробити.

«Завтра» – це найбільший ворог «сьогодні». Дружіть із «сьогодні»!

Твій час – сьогодні!

Напишіть, будь-ласка, в коментарях, як саме ви розпочинаєте свій робочий день? Що ви плануєте змінити у своєму щоденному розпорядку вже сьогодні?

Щиро Ваш, Юрій Холоденко.

Вам теж може сподобатись :

Організація ефективного способу життя або 3 найнеобхідніші навики для досягнення успіху
Щоб навчитись ораторського мистецтва, потрібно виступати на публіці або мій перший досвід публічного...
Шаблони продаючих текстів для бізнесу
Vkontakte
FaceBook
Коментарi

Залишіть коментар