Щаслива сім’я – запорука успіху в житті

23_Щаслива-сімяЩо може бути кращим у сімейному житті, ніж підтримка та розуміння один одного? Та чи у всіх так відбувається? Чи всі із задоволенням приходять додому після завершення робочого дня чи навчання? Чи всіх радісно зустрічає кохана людина?

Я з твердістю відповім «Так»!

Мені дуже пощастило зустріти ту єдину, заради якої мені хочеться жити і творити, прокидатись щодня із відчуттям вдячності долі, що вона зробила мені такий подарунок!

Взагалі, нам усім потрібно в житті бути вдячними за все. Адже, коли ми вдячні, ми стаємо кращими і робимо навколишніх людей щасливішими. Ми стаємо для них світлим промінчиком в їхньому житті, а вони стають для нас дзеркалом і віддають нам цілі потоки світла і доброти.

Саме тому в сімейному житті дуже важливо бути вдячним коханій людині за її любов, вдячним за її турботу, вдячним за її підтримку. Адже кохана людина сприймає нас такими, якими ми є насправді.

Я не говорю зараз про стан закоханості, коли люди не бачать і не хочуть бачити особливостей (часто, неприємних або незрозумілих) протилежної статі. А з часом ці особливості можуть стати джерелом проблем, непорозумінь та конфліктів. Тому, варто одразу відкриватись перед людино. Звичайно, якщо у вас на меті серйозні, довгі і теплі стосунки, а не короткотермінове задоволення.

23_Щаслива-сімя_2Як на мене, дуже важливо закоханим, перед створенням нової сім’ї, побути разом у якійсь некомфортній для обох ситуації. Наприклад, поїхати разом на дикий відпочинок на кілька днів, де потрібно буде разом думати про те, що приготувати їсти, як приготувати, хто що має робити, коли відпочивати, як відпочивати та вирішувати багато інших дрібних побутових питань, які виникають. Бо, як кажуть, друг пізнається в біді, а кохана людина пізнається в легкості вирішення спільних побутових проблем.

Якщо ви такі ситуації проходите злагоджено та спільно вирішуєте виниклі перед вами проблеми, то це вже дуже хороша ознака, що разом вам буде під силу подолати будь-які життєві труднощі.

Також дуже важливою річчю в серйозних стосунках є підтримка один одного. Коли в когось з вас щось не вдається, іде все на перекіс, то підтримка коханої людина здатна творити дива винахідливості та нап

Щасливі стосунки в сім’ї стануть для вас запорукою успіху в житті, адже коли у вас буде підтримка вашою другою половиною, то негаразди будуть долатись значно легше і швидше, а успіх буде множитись на два.

Тому усім вам, дорогі мої читачі, бажаю знайти свою другу половинку і наповнювати її життя вдячністю, повагою та підтримкою. А, як ви знаєте, добро віддається сторицею.

Будьте щасливими!

Щиро ваш, Юрій Холоденко.

Вам теж може сподобатись :

Шукаю персонального помічника
Двокрокові продажі – ефективна маркетингова стратегія
А чи готові Ви до "Школи продаж" ?
Vkontakte
FaceBook
Коментарi
Чому б не написати коментар?

1 коментар Коментарів.

  1. Підтримка коханої людини дуже важлива, тоді ти бачиш, що робити щось є для кого і заради чого.

Залишіть коментар