Школа Продаж у Львові (відкритий курс)

7Останнім часом я чую від бізнесу, що продажі погіршились, конкуренція збільшилась, а держава тільки і думає про те як нас зробити біднішими. Але, з іншого боку, я знаю багато прикладів бізнесів, які успішно ростуть і розвиваються, а їх менеджери з продажу ледь встигають опрацьовувати клієнтів.

 

Чому так відбувається? Єдиної правильної відповіді, вочевидь, немає. Але однією з правильних, на мою думку, відповідей є те, що клієнти працюють з тими компаніями, в яких працюють менеджери, з якими хочеться працювати!

 

Питання в тому, чи ви хочете бути тим менеджером, до якого буде вибудовуватись черга з клієнтів ?

 

Якщо Ви хочете стати хорошим менеджером з продажу, то вам необхідно навчитись ефективно переводити ваших потенційних клієнтів у реальних та збільшувати кількість продаж діючим клієнтам. І, що найважливіше, робити ваших клієнтів лояльними до вас, вміти “залазити” їм в душу, щоб вони вам довіряли і хотіли працювати лише з вами.

 

Для цього у вас є 3 варіанти:

 

Варіант №1. Залишити все як є і продавати так як вмієте. Але не дивуйтесь чому “продажі не йдуть”, а клієнти ідуть до ваших конкурентів.

 

Варіант №2. Почати вчитись самостійно. Для цього є багато різної друкованої літератури, аудіо- та відеоматеріалів.  Якщо буде необхідність, то можете зателефонувати або написати мені і я порекомендую корисні для вас книги. Це хороший варіант при умові, що ви маєте достатньо вільного часу і мотивацію до навчання.

 

Найслабшою ланкою тут буде те, що ви не будете мати з ким відтренувати нові навики. Якщо ви думаєте, що одразу на клієнтах будете вчитись, то зі свого досвіду відверто скажу вам, що це не так. Ви або зіпсуєте все або, швидше за все, просто повернетесь до своїх звичних навиків розмови та поведінки з клієнтом.

 

Варіант №3. Знайти коло однодумців, які хочуть вчитись, розвиватись і отримувати кращі результати. Вам потрібно шукати середовища, в яких ви знайдете людей, які хочуть того ж, що і ви. Це можуть бути семінари, тренінги, майстер-класи, клуби по інтересах, навчальні курси.

 

Якщо ви хочете отримати результати, потрібно повністю занурюватись у середовище і разом з ним швидко рости і розвиватись. Тут вже буде середовище вас витягувати, мотивувати вас і заставить змінитись. Уявіть собі, що є банка із закваскою, в яку опускають огірки. Не залежно від бажання огірків, через певний час вони стануть квашеними. Ось так і середовище людей, які хочуть отримати навики ефективних продаж, заставить їх стати кращими і отримати ті навики, які кардинально змінять якість їх роботи в кращу сторону.

 

Якщо ви прийняли рішення, що вибираєте варіант №3, то вже найближчим часом у вас є можливість зануритись у середовище продаж, познайомитись з новими людьми, які прийняли схоже з вами рішення і готові разом з вами вчитись, практикуватись та отримувати нові навики для збільшення кількості ваших клієнтів, збільшення продаж уже існуючим клієнтам та вибудовування довготермінових стосунків з клієнтами.

 

Цим середовищем для вас найближчим часом може стати навчальний курс “Школа продаж”, який буде починатись 6 березня в школі SPE. На цьому курсі будуть присутні менеджери з різних сфер діяльності, тому у вас буде можливість отримати різноплановий досвід, зануритись в атмосферу продаж, відпрацювати реальні кейси продаж, і в результаті вийти іншою людиною, “заквашеною” під продажі.

 

Переходьте за посиланням та реєструйтесь, адже залишилось лише кілька вільних місць:

Детальний опис курсу та реєстрація

 

Давайте разом вчитись та розвиватись!

 

Якщо маєте запитання, звертайтесь, буду радий допомогти

(067) 366 92 79

 
З найкращими побажаннями,
Юрій Холоденко

тренер Школи розвитку SPE,

керівник і засновник консалтингової компанії «Бізнес-трамплін»

http://spe.org.ua/courses/school-sales/

 

Вам теж може сподобатись :

Що таке дієта і чому вона може бути шкідливою для вас
5 ключових коефіцієнтів системи продаж
Дефіцит товару як рушійна сила для його покупки
Vkontakte
FaceBook
Коментарi

Залишіть коментар