Як заробити на продажу товарів, маючи 10 копійок в кишені ?!

15_Продаж б-у товарівЧи знаєте ви, як можна заробити на продажах товарів без стартового капіталу? А чи знаєте ви, що можна заробити кілька сотень або й кілька тисяч гривень, не маючи жодної гривні або вклавши лише кілька копійок в день? Чи ви вважаєте, що це не реально?

Скажу вам з впевненістю – це реальність!

Більше того, це може зробити кожен!

Сьогодні ми розглянемо один зі способів як можна заробити на продажах без стартового капіталу або вкладаючи кілька копійок в день! :)

 

1. Продаж всього, що вже непотрібне і лежить у нас вдома

Я думаю, ви погодитесь, що у кожного з нас є горища, кладовки, великі шафи, довгі шухляди, в яких можна знайти стільки цікавих і корисних предметів побуту :) Але, на жаль чи на щастя, багато з цих предметів ми використовуємо дуже рідко або не використовуємо взагалі або вони вже морально застарілі для вас :)

Ви, мабуть, запитаєте, чому я виділив фразу «для вас»?

Це не просто так, ось чому це важливо:

  • Смаки у всіх людей різні – відповідно, якщо для вас цей предмет вже застарілий, то це не означає, що він застарілий для всіх. Звичайно, я не говорю за якийсь поламаний вщент касетний магнітофон :) . Мова йде про якісь товари, які вам набридли і ви перестали ними користуватись або ви купили більш сучасний аналог або вам подарували нову модель цього товару і т.д.;
  • Розмір гаманця у всіх різний – якщо для вас якийсь телефон вже безнадійно застарілий і ви йдете в магазин і купляєте сучаснішу модель, то так можуть зробити далеко не всі. Для багатьох людей вартість сучасних мобільних телефонів чи іншої побутової техніки занадто велика і вони з радістю куплять більш дешевий аналог, якщо він буде задовольняти їх основні вимоги;
  • Деякі речі можуть мати антикварну цінність – а ви про це можете, навіть, не здогадуватись :) Якийсь старий комод чи сундук може бути комусь потрібний в антикварних цілях і ви, замість того, щоб його продати, берете і викидаєте його або, в кращому випадку, комусь віддаєте;
  • На кожний товар є свій покупець – навіть, якщо ви вважаєте, що телевізор, якому 30 років, вже нікому не потрібен, ви, швидше за все помиляєтесь. Можливо, він підійде якомусь колекціонеру-фанату, або комусь на дачу згодиться, або його забере майстер з ремонту телевізорів на запчастини.

Про те, де і яким чином продавати різні товари, я детально розповідав у попередній статті. У цій статті ви зрозумієте, чому 10 копійок на день вам вистачить для продажу переважної більшості товарів.

Ось ця стаття:

ЯК І ДЕ ПРОДАТИ БУДЬ-ЯКИЙ ТОВАР ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ

Дуже часто ми вважаємо, що ми все знаємо і думаємо, навіщо комусь це лахміття, навіщо комусь цей старий телевізор або телефон, шафа чи комод, але в нашій країні живе більше 40 мільйонів людей і ви не можете знати можливості, потреби, бажання та цінності усіх цих людей.

Я з власного багатого досвіду можу сказати вам абсолютно твердо:  ПРОДАТИ МОЖНА ВСЕ, ЩО ЗАВГОДНО! Питання лише в часі і ціні.

Вам вибирати: чи викидати предмет побуту на смітник чи віддати його комусь чи продати і заробити на ньому!

Поділіться, будь-ласка, в коментарях, чи продавали ви вже якісь непотрібні, на ваш погляд, речі, побутові товари чи ще щось?

Маєте запитання чи пропозиції – пишіть в коментарях, з радістю відповім!

Щиро ваш, Юрій Холоденко.

Вам теж може сподобатись :

Організований ранок – запорука ефективного робочого дня
Щаслива сім’я – запорука успіху в житті
Хочете збільшення продаж – контролюйте ключові показники
Vkontakte
FaceBook
Коментарi

Залишіть коментар