Як зробити перший крок у невідомість або як позбутись страху і почати робити

09_Крок у невідомістьЧи часто ви щось плануєте зробити, а потім проходить деякий час і ви починаєте сумніватись чи варто це робити, можливо, це вже не потрібно робити, нічого страшного не станеться, якщо я цього не зроблю. Знайома ситуація, чи не так?

В цій статті я б хотів розглянути тему розкрутки себе на перший крок, адже саме цей перший крок, як правило, найважчий і найстрашніший.

Як кажуть китайці, шлях в тисячу миль починається з першого кроку, але цей перший крок – часто найскладніший.

Це як увійти в холодне море. Торкаєш воду ногою — і мурашки по спині ... Бррр ... Але після того як, розбігшись, вривається всім тілом в обійми хвиль, виявляється, що не так вже й холодно, і з задоволенням плаваєш і 5, і 10 хвилин. Найскладніше — це перший крок. Набагато легше одним стрибком зануритися в морську стихію, ніж заходити у воду поступово.

Зробіть перший крок і ви зрозумієте, що не все так страшно!

Частіше за все нашу фантазію і уяву пробуджує такий фактор, як невідомість.
Невідомість – це те, що більш за все лякає людей перед здійсненням першого кроку. Скажу вам чесно, коли я вирішував звільнитись з роботи, то страх перед тим, що буде далі, сковував мої рухи, прискорював серцебиття та змінював дихання. Але коли настав зручний момент, я зробив цей крок уперед і абсолютно цим задоволений.

Все нове в тій чи іншій мірі викликає настороженість, побоювання. Це спрацьовує інстинкт самозбереження, який вимагає особливої ​​обережності при зустрічі з невідомим, адже невідомість може таїти в собі небезпеку, можливу загрозу для життя.

І людина починає боятися, навіть не розуміючи часом, чого вона боїться! Боїться невідомості і в той же час боїться наблизитися до цієї невідомості і дізнатися, чи так вона страшна як малюється в уяві.

Для здійснення першого кроку вам потрібно виробити в собі відчуття внутрішньої свободи від того, що подумають про вас оточуючі. Свободи, яка дає легкість, розкутість, природність, кураж, драйв.

Це відчуття легко отримати, якщо спробувати здійснювати «нестандартні вчинки».

Приклади «нестандартних вчинків»:

  • Ходити в дивному одязі;
  • Ставити дивні запитання перехожим. Наприклад, стоячи біля якоїсь дуже відомої споруди, питати перехожих «Де ця споруда?»;
  • Звертатися з дивними проханнями. Наприклад, попросити сфотографуватись з незнайомою людиною;
  • Дарувати перехожим дрібні подарунки, але тільки так, щоб брали;
  • Читати вірші в центрі міста в натовпі;
  • Співати в громадському транспорті.

Список можна продовжувати нескінченно. Нестандартних вчинків багато. Вибирати варто саме ті, які вам найбільш страшно робити. При цьому пам'ятайте про закон «зони найближчого розвитку». Поступово збільшуйте для себе складність завдань. Не потрібно братися відразу ж за дуже важке для вас завдання, на якому можна надірватися :)

Діоген просив милостині у статуї. На питання, навіщо він це робить, він сказав: «Щоб привчити себе до відмов».

У хвилину нерішучості дій швидко і намагайся зробити перший крок, хоча б і зайвий (Лев Миколайович Толстой)

Зробіть перший крок і ви зрозумієте, що не все так страшно!

Напишіть, будь-ласка, в коментарях, як ви боретесь зі страхом першого кроку в щось невідоме для вас?

Щиро ваш, Юрій Холоденко.

Вам теж може сподобатись :

«Протиугінна система» вашого бізнесу
Дефіцит товару як рушійна сила для його покупки
Навчальний курс для продажників, які хочуть стати продавцями №1 у своїй сфері діяльності.
Vkontakte
FaceBook
Коментарi

Залишіть коментар