Здоровий спосіб життя як елемент досягнення успіху або чого я навчився від Норбекова у Львові

03_НорбековКілька днів тому мав можливість відвідати живий виступ легендарного Норбекова, засновника і керівника організації «Інститут самовідновлення людини». Скажу одразу, такого заряду позитивної енергетики, виконуючи різні, іноді доволі складні фізичні вправи, мені ще не доводилось отримувати. Сказати, що я був щасливий – нічого не сказати. У мене по завершенні було відчуття, що я відвідав якийсь дуже хороший КВН і мені ще досить довгий час хотілось посміхатись і радуватись усьому навколишньому. Але, окрім хорошого настрою, я ще відчував якусь неземну легкість у своїх рухах, так, наче тіло отримало енергетичний заряд, хоча це вже був вечірній час після напруженого робочого дня.

А тепер поділюсь основними ідеями, які нам намагався донести гуру здорового способу життя Норбеков і його помічник — доктор Каміль Барлос (віце-президент «Інституту самовідновлення людини»).

Отож, основна ідея, на якій будуються всі принципи Норбекова, як я це зрозумів, полягає в тому, що кожна людина має колосальний потенціал в своєму організмі, мобілізувавши який, можна кардинально покращити своє здоров’я. І для цього не потрібні або майже не потрібні лікарі, аптеки, ліки, оскільки вони, переважно, лікують лише симптоми, але не позбавляють від причин. Таким чином, більшість хворих стають заручниками сучасної медицини, яка лікує-лікує, але не виліковує, а лише тимчасово притуплює проблему. А проблема полягає у тому, що певна частина організму людини не виконує свою функцію належним чином.

Не хочу вдаватись у деталі, але проведу аналогії з двома старослов’янськими прислів’ями, які дещо допомагають осмислити суть інформації, яку нам доносили:

  • «Оббивати пороги» — йде мова про гомілковостопний суглоб, який відповідає за відносини з іншими людьми. Якщо він добре розвинений та розпрацьований, то і відносини з іншими людьми теж будуть на хорошому рівні;
  • «До сьомого коліна» — йде мова про коліна, які відповідають за родинні зв’язки. Якщо коліна добре розвинуті та розпрацьовані, то і з родинними зв’язками буде все добре.

І так далі. Одним словом, кожна частина тіла відповідає за якийсь або якісь органи людини та за відносини на підсвідомому рівні.

Тому ми взялись за справу та почали активну фізичну зарядку з розминкою і активізацією усіх суглобів.

Але робили ми це не звично. Основною умовою всієї розминки була… посмішка! Саме так – посмішка! За наявність посмішки всі контролювали один одного :) Я досить швидко зловив суть усіх вправ: «Все, що ви робите – робіть із посмішкою!» Лише із посмішкою на лиці від роботи буде відчутний результат.

Мені достатньо було подивитись на Норбекова, який стрибав по сцені як п’ятнадцятилітній, хоча йому вже більше 50 років і з яким виразом обличчя він це робив, як одразу ставало весело і легко.

Тренери виділяють 5 основних сфер життя кожної людини.

Ось ці сфери в порядку їх важливості, починаючи з найважливішої:

  1. Здоров’я;
  2. Сім’я;
  3. Стосунки з людьми;
  4. Кар’єра;
  5. Гроші.

Як бачимо, найважливіше – це здоров’я. Саме тому інститут Норбекова допомагає якомога краще розвинути сферу здоров’я кожної людини.

Дехто може не погодитись, але пригадайте прислів’я: «Здоров’я – ніщо, але коли його нема, тоді все є ніщо».

Напишіть, будь-ласка, в коментарях, що ви робите для того, щоб бути здоровим?

Щиро ваш, Юрій Холоденко.

Вам теж може сподобатись :

Холодні дзвінки – як зробити так, щоб невідомий потенційний клієнт захотів з вами розмовляти
Як заробити на продажу товарів, маючи 10 копійок в кишені ?!
Продаючі запитання на службі продавців
Vkontakte
FaceBook
Коментарi

Залишіть коментар