Звіт про завершення навчального курсу «Ефективні продажі»

34_Завершення тренінгуОт і підійшов до завершення двохмісячний курс для продажників. Це були, насправді, виснажливі, але в той же час плідні місяці, тижні, дні, години та хвилини навчання і роботи над собою. Адже деякі учасники одразу поєднували навчання з роботою, а дехто під час цього навчання саме розпочинав свою діяльність продажника.

В результаті, із стартових одинадцяти учасників до фінішної прямої дійшли вісім учасників, що можна вважати досить хорошим результатом, адже два місяці інтенсивного навчання потребували прикласти багато зусиль та часу. І ми отримали вісім чудових продавців, які суттєво підняли свій рівень кваліфікації і готові до здійснення найрізноманітніших дій у сферах комунікації в продажах, психології в продажах та безпосередньо самих техніках активних продаж.

На сьогоднішній день ці люди довели свою наполегливість, вимогливість до себе, цілеспрямованість, стали самокритично відноситись до своїх дій, аналізувати їх та з кожним днем ставати щораз кращими. Тому я можу з впевненістю сказати, що їх майбутнє знаходиться в їхніх руках і, якщо вони насправді захочуть досягнути вершин в продажах, то їм це безумовно вдасться.

Фотографії з цього тренінгу можете подивитись за посиланням:

Фотографії дивитись тут!

Побажаємо їм усім успіхів, вдячних клієнтів та досягнення тих результатів, які вони собі поставлять за мету! Молодці! Так тримати! Лише вперед і ні кроку назад!

Вам теж може сподобатись :

Як заробити на продажу товарів, маючи 10 копійок в кишені ?!
Щаслива сім’я – запорука успіху в житті
А чи готові Ви до "Школи продаж" ?
Vkontakte
FaceBook
Коментарi

Залишіть коментар